niedziela, 5 sierpnia 2018

Szerszy kontekst - czyli słów kilka o Antygrawitacji

#SzerszyKontekst
Obserwuję od kilku lat, jak zostają, bez żadnego sprawdzania, dyskredytowane wszystkie teorie na temat #Antygrawitacja w #internetach. W sumie, nikt ze świata ludzi świadomych, na poważnie nie bierze pod uwagę "poważnego udowadniania, że nic nie było czynione" bo te wszystkie próby udowodnienia ch.. wie komu, są wyrwane z szerszego kontekstu Niedziela, to nie czas na bezsensowne dyskusje, jednak można co nie co spróbować dopisać w temacie pomocy wielu naszych rodaków w zaciemnianiu nazwijmy to po imieniu - zbrodni Niemieckich i ich przestępczej działalności na terenie Polski tutaj i przed 1945 rokiem. 
Zasadniczą kwestią, która powinna dawać Wam wszystkim do myślenia, jest jak jakiś nazwijmy - ktosiek pisarz, pisarka używa słowo naziści... Powiało zgrozą? Nie, to eufemizm od słowa NIemcy  My używamy zgodnie z prawdą, gdy myślimy o największych złodziejach w Europie którzy złupili podbite podczas II w. św tereny; o największych przestępcach itp. słowa - Niemcy... Gdy ktosiek lub ktośka używa słowo - Naziści, to już nie czytamy dalej, bo wiadomo co to za #propaganda.
O Niemieckim projekcie antygrawitacji, nie sposób mówić bez użycia szerszego kontekstu i omówienia mitologii germańskiej, oraz kontekstu w jaki sposób w ciągu kilku tygodni przed kapitulacją, giną w dziwnych okolicznościach, ludzie związani naukowo z tym projektem i nie tylko z resztą, dotyczącym Wunderwaffe. 
Wiecie, że istnieją też #TrolleNiemieckie O #RuskichTrolach słyszeli wszyscy, ale o niemieckich... większość zajmujących się działalnością patriotyczną. Co najgorsze, to nasi obywatele mieszkający w Polsce, potrafią sprzedać swój kraj za garść Euro lub za poklepanie po plecach przez... wiadomo kogo. 
O Wunderwaffe ostatnim czasy nie pisze się w mass mediach albo wcale albo dobrze. Przedstawia się jednoznacznie ludzi zajmujących się tym, jako oszołomów czy teoretyków spiskowców etc. No ale tak działa internet. Czyli nie działa wcale  Szereg wydarzeń, które są czynione w kierunku ludzi zajmujących się tego typu tematyką, to nic innego jak podręcznikowa prowokacja służb wymierzona w człowieka który za dużo wie. Są ferowane do niewygodnych osób oskarżenia o seksualne nadużycia, celowo powstają groźby karalne, dana osoba zostaje zasypywana pogróżkami (co i mnie się często dostaje) dany człowiek jest oskarżany publicznie o rzeczy wrażliwe społecznie. Robienie z kogoś osoby chorej psychicznie czy alkoholika to też jedna z "metod". Przykłady? Bez nazwisk  Poszukajcie, albo przychodźcie na nasze spotkania z cyklu S.S.N.H. to wszystkiego się dowiecie. 
Jest takie bardzo fajne stwierdzenie, że my sami nigdy nie wyjaśnimy tego co nam poczyniono podczas ostatniej wojny, bo nam ciągle zakładają szlaban poprawności politycznej... A politycy tak na prawdę, mają w serdecznym poszanowaniu dobro obywatela ziemi, tej ziemi... 
Co cieszy?  Powstało bardzo dużo ciekawych grup, które na swoich spotkaniach nie boją się mówić jak jest. Jest też ścisłe gro ludzi "wtajemniczonych" którzy raz do roku spotykają się i omawiają jak przeciwstawiać się naporowi zakłamania i poprawności wszelakiej. Istnieje #drugiobieg i wszyscy ci, którzy teraz mówią, piszą, wysławiają się przed obiektywami kamer, a działają niezależnie głównie od #mamony i #poprawności są cały czas dla Was - dla #miejszości myślących w tym oceanie bezmyślności..
W Lubiążu temat dotyczący prac nad wunderwaffe cały czas jest rozwojowy. Jednak, nie sposób przemilczeć tego zastoju w eksploracji i badaniach obiektów, spowodowanego prawem jak i złą wolą wielu decydentów, odpowiedzialnych za pewne miejsca. Gdybym wierzył w teorie spiskowe, pomyślałbym, że celowo jest tak restrykcyjnie zaostrzone prawo w Polsce odnośnie poszukiwań itp.  Pamiętajcie, że nie ma teorii spiskowych (to termin ukuty przez służby, po zabójstwie Prezydenta USA J.F.K. Kennediego ) a są tylko sprawy nie wyjaśnione do końca. 
A co z antygrawitacją? Jak na razie, będziemy świadkami walki mass mediów i wszelakiej maści "oświeconych" pisarzy vide redaktorów, z ludźmi którzy poszli o jeden krok za daleko. 
Bo antygrawitacja jest tematem, który się "wyśmiewa" który się "dyskredytuje" oraz celowo "zaciemnia".. Ale nie dla nas!! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz